Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to usługa, która obejmuje małe witryny składające się z kilku podstron i bardziej zaawansowane aplikacje np. serwisy internetowe.

Dlaczego wybrać naszą firmę?

O tworzeniu stron wiemy bardzo dużo, jest to podstawowa gałęzi naszej działalności. Każdą witrynę projektujemy indywidualnie, budując niepowtarzalne realizacje. Kreujemy wizerunek firm w internecie, a to wyróżnia nas z pośród innych.

Kod przyjazny wyszukiwarkom

Wiemy o tym, że strona internetowa to nie tylko jej estetyczny wygląd, ale także prawidłowo napisany kod źródłowy. Kod, który jest poprawnie interpretowany przez różne przeglądarki, a także przyjazny dla wyszukiwarek - można go w przyszłości łatwo zoptymalizować pod kątem konkretnych słów kluczowych.

Represywne witryny

O kilku lat nasze realizacje są standardowo dostosowywane do poprawnego działania, na urządzeniach mobilnych. Nasza wiedza oraz doświadczenie w tym temacie jest potwierdzona otrzymanym certyfikatem "Tworzenie stron mobilnych" wydanym przez wyszukiwarkę Google.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę w postaci rejestracji domeny, wynajęcia hostingu, a w razie potrzeby zakupu fotografii lub muzyki. Cała obsługa wliczona jest w cenę strony, bo robimy to sprawnie nie marnując czasu przy standardowych formalnościach.

Jesteśmy legalnie działająca firmą, wystawiamy faktury VAT.

Certyfikat Google:
"Tworzenie Stron mobilnych"

 

Nie czekaj

Masz pytania? Chętnie pomożemy.