Rodzaje reklam na facebooku

Według najnowszych danych Facebook Ads w Lublinie jest 220 tyś. , a w Chełmie około 30 tyś. użytkowników na facebooku.To niewątpliwie medium o dużym potencjale reklamowym.


Dodatkową zaletą na pewno jest fakt, że możemy kierować reklamy do precyzyjnych grup użytkowników. Możliwe jest dobranie grupy docelowej na podstawie między innymi:

  • wieku
  • płci
  • wykonywanych zawodów
  • lub zainteresowań

Część osób samodzielnie próbuję przeprowadzać kampanie reklamowe na facebooku. Warto jednak podkreślić, że nie mając doświadczenia trudno jest odpowiednio zbudować skuteczny plan marketingowy. W działaniu kampanii istnieje wiele niuansów, które ostatecznie złożą się na jej efekt.

Pamiętaj, że dobrze przeprowadzone działanie reklamowe to takie, które trafi do odpowiednich klientów, w przeciwnym wypadku zmarnujesz pieniądze wydane na kampanię.


Postaw na nasze doświadczenie!

Pomożemy w wykonaniu odpowiednich materiałów reklamowych i znalezieniu jak najlepszej grupy użytkowników, którym warto wyświetlić Twoją reklamę. Kompleksowo przeprowadzimy akcję na facebooku tak, by była jak najbardziej skuteczna.

Nie czekaj

Masz pytania? Chętnie pomożemy.