Opieka nad stroną internetową

Oczywiste jest, że warto posiadać stronę internetową, jednak równie ważne jest by znajdowały się na niej aktualne informacje.

Strony mogą być wyposażone w system CMS, który pozwala na samodzielne ich aktualizowanie, jednak do tego potrzebne jest szkolenie i podstawowe umiejętności posługiwania się komputerem. Warto również podkreślić iż fachowa wiedza i umiejętności w obsłudze stron internetowych jest efektem wielu lat doświadczenia.

Dlatego możesz przekazać te zadania swojemu informatykowi lub zlecić je nam.

Zapraszamy do stałej współpracy,

po każdym nawet drobnym zleceniu dostajesz informacje z rozpisaniem kosztów według wcześniej ustalonego cennika. Rozliczamy się gdy wartość wykonanych zleceń przekroczy odpowiedni próg. Zawsze wtedy dostajesz od nas zestawienie wszystkich prac byś mógł porównać ze swoimi zapiskami, a dopiero po tym wystawiamy fakturę.


Dlaczego lepiej wybrać nas?:

 • 1

  jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie;

 • 2

  posiadamy oprogramowanie oraz własne rozwiązania, które wpływają na efektywność oraz jakość wykonywanych usług;

 • 3

  kosztujemy znacznie mniej, bo nie musisz nas zatrudniać - samodzielnie opłacamy ZUS i podatki, Ty dostajesz fakturę VAT, która pozwoli Ci odliczyć koszty;

 • 4

  nie stosujemy abonamentu płacisz tylko za realnie wykonaną pracę;

 • 5

  rozliczamy się według jasno ustalonych dla Ciebie stawek, a w przypadku niestandardowych potrzeb zawsze wyceniamy zlecenie przed podjęciem pracy;

 • 6

  istniejemy już ponad 7 lat i nie zamierzamy zniknąć, bo Ci który przyszli do nas kiedyś, zostali do dziś.


Dlaczego jeszcze ;-) ?

 

Nie czekaj

Masz pytania? Chętnie pomożemy.