Blog


17.07.2017

Jak za darmo wypromować fanpage na Facebooku?

Istnieje wiele darmowych sposobów promocji fanpage`a. W tym artykule pokażemy dwa pomysły jak to skutecznie robić.Jak za darmo wypromować fanpage na Facebooku?

Fanpage na Facebooku daje doskonałe możliwości, by wypromować produkt, usługę lub osobę, nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Możemy oczywiście wykupić na Facebooku płatne opcje, ale i rezygnując z nich da się wiele zdziałać. Podpowiadamy, jak za darmo rozkręcić stronę na FB.

Zacznij od zaproszenia znajomych!

Promocję fanpage na portalu społecznościowym Marka Zuckerberga warto rozpocząć od zaproszenia do jego polubienia własnych znajomych.

Zastanawiasz się, jak zaprosić znajomych do polubienia fanape?

Jest to bardzo proste. Po zalogowaniu się wejdźmy w panel administratora. Tam, pod wiadomościami, znajdziemy opcję "Zaproś znajomych". Teraz wystarczy już tylko wybrać osoby, do których zaproszenie zostanie wysłane. Warto poprosić również swoich przyjaciół, by uczynili to samo. Gdy nasi znajomi polubią stronę, ich znajomi ją zobaczą i będą mogli zrobić to samo.

W poniższym filmiku pokazaliśmy jak to zrobić

Twórz content atrakcyjny dla odbiorców

Warto postarać się o to, by content (treści), który zamieszczasz na stronie, był atrakcyjny dla odbiorcy. Wystrzegaj się nachalnego spamu, w dzisiejszych czasach może Ci on jedynie zaszkodzić. Zamiast tego warto umieszczać treści interesujące z punktu widzenia użytkownika. Dziel się z innymi swoimi przemyśleniami czy poradami w dziedzinie, która dotyczy fanpage'u.

Pytania na które odpowiadamy w tym artykule:
Jak za darmo promować fanpage na Facebooku?
Jak zaprosić znajomych do polubienia naszej strony na facebooku?


Oceń artykuł:

przydatny trudno powiedzieć bezwartościowy

Kategorie wpisów na blogu

Najnowsze wpisy

Szukasz specjalisty od reklamy na Facebooku?
skorzystaj z naszych usług!

Kampanie reklamowe na Facebooku

 

Social media